EVENT KALENDER

 HØST/VINTER 2020 - 2021 

Følg med på facebook for tider og oppdateringer. Minner om afterski hver lørdag gjennom sesongen.

Sat, Oct 03
Solheisen
Høstferie
Høstferie, Dugnad i Solheisen, bli med på et krafttak og sosialisering. Vi rydder skog, maler å fikser. Vi møtes i Skishopen kl 10.00 Grillfest Solstua kl 17:00
Thu, Oct 15
Braasport Ullevaal Stadion
Film kveld hos Braasport
Back to the future, kom og se legendariske skifilmer og kjøp ditt sesong kort til Solheisen og/eller Vinterland. Plass Braasport, Ullevål - Oslo
Sun, Nov 01
Solheisen
November
Vi setter fullt fokus på å åpne så tidlig som muligt. Vi starter snølegging fra toppen og ned i år. Grunnet kulde på høyden i oktober
Mon, Dec 28
Solheisen
Skicamp
Skicamp, program/påmelding på facebook - skicamp hemsedal og deltager.no
Thu, Dec 31
Solheisen
Fakkel slalom
Fakkel slalom, samling på toppen av fjellheisen ca. kl 15
Thu, Feb 25
Solheisen
Skicamp
Skicamp, program/påmelding på facebook - skicamp hemsedal og deltager.no
Sat, Mar 27
Solheisen
Skicamp
Skicamp, program/påmelding på facebook - skicamp hemsedal og deltager.no
Thu, Apr 01
Solheisen
Påskerenn!
kl 10.00 Påskerenn i Fjellheisen og kl 14.00 i barnebakken – Afterski med premieutdeling
Fri, Apr 02
Solheisen
Karneval : )
kl 13.30 Karneval – Maskerad - Get crazy!
Sat, May 08
Solheisen
Skicamp
Skicamp, program/påmelding på facebook - skicamp hemsedal og deltager.no
Sun, May 09
Solheisen
Solheisen ski renn - Storslalom
Solheisen ski renn - Storslalom
Sun, May 16
Solheisen
Vi feirer Nasjonaldagen!
Vi feirer nasjonaldagen i Fjellheisen litt i forkant. 17 mai familie renn. Harahorn's food truck er på plass.
  • Instagram
  • Facebook

Solheisen, Daglig leder

Tlf: 94 49 68 58 / Jørgen Heje

jorgen@solheisen.no

Grøndalen Solsiden, hytter og tomter

Tlf: 41 34 69 99 / Kaj Zackrisson

kaj@solheisen.no

Solheisen Hemsedal Norge

Helgesetvegen 7

Hemsedal 3560

Eiendomsmegler 1 Hemsedal

Tlf: 90 99 22 90 / Gjermund Svendsen-Rosendal. 

Tlf: 95 44 33 09 / Victoria Follesø

- Venner av Solheisen -

Meld deg på vårt nyhetsbrev for informasjon om tilbud og event!

I samarbeid med:

©2020 Solheisen Skisenter, Hemsedal. All rights reserved